Vita Čivilytė Vita Čivilytė, Etikos komisijos pirmininkė, Apus turtas
LNTAA etikos komisijos pirmininkė. Sertifikuota nekilnojamojo turto brokerė, turinti 15 metų tarpininkavimo NT pardavimuose patirtį. Specializuojasi gyvenamosios paskirties NT pardavimo ir nuomos srityse. Nuo 2008 metų sėkmingai dirba kartu su partneriais įkurtoje nekilnojamojo turto paslaugas teikiančioje APUS TURTAS kompanijoje.
Norėdama prisidėti prie etiškos ir profesionalios NT brokerių bendruomenės formavimo, aktyviai dalyvauja LNTAA etikos komisijos veikloje nuo etikos komisijos atsiradimo pradžios.
Vaida Šablinskienė Vaida Šablinskienė, Capital
14 metų patirtis pardavimų srityje. 5-eri metai brokerystės su nekilnojamuoju turtu.
Daugiau nei dvejus metus, etikos komisijos narė. Įgimtas noras siekti aukštesnių tikslų tiek sau kaip asmenybei, tiek apskritai nekilnojamojo turto specialistams, skatina gilintis į opiausias problemas, ieškoti jų sprendimo būdų ir taip prisidėti siekiant aukščiausių standartų profesionalumo link.
Rasa Pankevičienė Rasa Pankevičienė, Augida
18 metų patirtis NT srityje. Klientams padeda surasti sprendimus net sudėtingiausiose situacijose.
Svarbiausi principai veikloje – atsakomybė, sąžiningumas ir nuolatinis tobulėjimas. Šios vertybės taip pat skatina prisijungti ir prie aktyvaus LNTAA etikos komisijos darbo.
Alma Venckutė Alma Venckutė, Ober-Haus
Sertifikuota gyvenamojo NT ekspertė, dirbanti nekilnojamojo turto srityje 6-erius metus. Kadangi klientas yra svarbiausias, todėl tikslas yra padaryti viską, kad būtų pateisinti ir viršyti klientų lūkesčiai.
Prisidėti prie LNTAA veiklos, skatina noras didinti NT brokerio profesijos prestižą, daryti ją labiau skaidresnę visuomenės akyse.
Arūnas Ragelis Arūnas Ragelis, Resident
NT srityje dirba nuo 2013 m. Vertina patikimą bendravimą su žmonėmis, sąžiningumą, pasitikėjimo užsitarnavimą, būtent tokiomis vertybėmis ir vadovaujasi tiek versle, tiek asmeniniame gyvenime. Prisijungti prie LNTAA etikos komisijos, nusprendė kadangi norėjosi dar labiau prisidėti prie nekilnojamojo turto tarpininkų reputacijos didinimo Lietuvoje, skatinti etišką ir profesionalią nekilnojamojo turto specialistų veiklą.
Irma Razgaitis, Urban estate
NT srityje dirba nuo 2014 m. Specializacija – individualūs namai, kotedžai Vilniaus mieste ir rajone. Turi patirties statybų, apdailos, įrengimo, interjero dizaino srityse. Tikslas – nuolatos tobulėti NT srityje ir padėti brokeriams tapti profesionaliais specialistais. Prisijungdama prie LNTAA etikos komisijos, tikisi pagelbėti kūrybiškai spręsti iškilusias problemas.
Mantas Vareika, Trakų turtas
Nekilnojamojo turto rinkoje dirba nuo 2010 metų. Turi didžiausią patirtį tarp aktyviai veikiančių ir besispecializuojančių specialistų Trakų krašte. Mano, kad didesnę patirtį turintys specialistai turi prisiimti atsakomybę už bendrą nekilnojamojo turto brokerių įvaizdį visuomenėje. Tai iš savo pusės tikisi įgyvendinti prisijungdamas prie LNTAA etikos komisijos.